معرفی مجتمع چاپ زمرد :

مجتمع چاپ زمرد از سال 1389 با مجوز رسمی از سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتحادیه چاپخانه داران پا به عرصه چاپ گذاشت و طی این 5 سال با اعتقاد به نقش رضایت مشتری و دیگر طرف های ذینفع و همچنین سر لوحه قرار دادن کیفیت مطلوب در کار موفق به دریافت چندین  لوح تقدیر و تندیس از انجمن کیفیت ایران شد . همچنین مجتمع چاپ زمرد با بهره گیری از نیروهای متخصصو مجرب و تلاش شبانه روزی بر مشکلات این امر غلبه نموده و در ارائه هر چه بیشتر و بهتر پروژه ای چاپی و تبلیغاتی و رفع نیاز سفارش دهندگان ( یا همکاران ) مخصوصا در زمینه ارائه کلیه اوراق چاپی ، فرم های عمومی ، کاتالوگ ، بروشور ، صنایع بسته بندی ، انواع جعبه ( صنایع غذایی و دارویی ) ، مجله و هدایای تبلیغاتی خدمات شایان و قابل توجهی را عرصه نماید .

این مجموعه با سرلوحه قرار دادن سه اصل مهم :

  • قیمت پایین از طریق کاهش هزینه ها

  • کیفیت مطلوب از طریق ارتقاء سطح دانش و آموزش کارکنان

  • سرعت بالا از طریق راه اندازی سیستمهای پیشرفته و به روز

طبق نیاز مشتریان و همکاران خود در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات می باشد.

ساختمان مجتمع چاپ زمرد :

هرکه را شد همت عالی پدید        هرچه جست آن چیز حالی شد پدید

مجموعه زیبا و بی نظیری که می بینید حاصل اندیشه خلاقانه و همت عالی مدیران جوان و خوش فکر و همچنین پرسنل پر تلاش و زحمت کش مجتمع چاپ زمرد است که با تلاش و پشتکار شبانه روزی و اراده پولادین و همچنین پیگیری های مصرانه شخص مهندس دادخواه در سایتی به مساحت بالغ بر سه هزار و ششصد متر مربع در شهرک صنعتی، با به کار گیری کادری مجرب و استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در امر طراحی و ساخت در حال احداث می باشد.

در چشم اندازی اجمالی از پیشرفت و گسترش فیزیکی سایت مجتمع زمرد در نظر دارد در ماههای بسیار نزدیک آتی رونمایی و افتتاح گردد. امید است که گامی باشد کوچک در جهت رشد و شکوفایی این مرز و بوم و خدمت به صنعت و کار آفرینی کشور گام های بلندی که درمدت زمان کوتاهی برداشته شده ، همه در سایه لطف بار تعالی و زحمات شبانه روزی پرسنل این مجموعه بوده است.

همچنین مجموعه زمرد تمام تلاش خود را در جهت ایجاد رضایتمندی مشتریان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به کار خواهد گرفت و همواره خواهد کوشید منفعت رساندن به کشور و مردمان را به عنوان اصلی تغییر ناپذیر سرلوحه فعالیت های خود قرار خواهد داد.