رنگ سبز در کسب و کار :

سبز رنگ طبیعت ، سلامتی و بهبود و شفا است.

این رنگ نشان دهنده احساسات و الهام بخش روحیه شفقت و مردم داری است.

ماشین آلات مجتمع چاپ زمرد

اسپید مستر پنج رنگ هایدلبرگ

 

چرا که چاپخانه بدون برش کوچکترین کاری نمی تواند انجام دهد. یک پروژه چاپ چه قبل از چاپ و چه بد از چاپ نیاز مبرم به دستگاه برش دارد. بدیهی است بدانیم هر چه قدرت دستگاه برش بیشتر باشد چه برای برش بند کاغذ و چه برای برش بعد از چاپ و غیره، در نهایت دقت کار بیشتر می شود، برای همین منظور این مجتمع مجهز به سه دستگاه برش دیجیتال پلار آلمان می باشد.

اگر بخواهیم تمام قسمت های یک چاپخانه را مورد بررسی قرار دهیم و اولویت ارزش کاری هرکدام را تعیین نماییم مسلما از بخش برش به عنوان قلب تپنده یک چاپخانه نام برده می شود.

بدیهی است بدانیم هر چه قدرت دستگاه برش بیشتر باشد چه برای برش بند کاغذ و چه برای برش بعد از چاپ و غیره، در نهایت دقت کار بیشتر می شود

دستگاههاي برش، در كنار چاپ ديجيتال و چاپ افست نيز در چرخه گردش كارهاي چاپي، علاوه بر كاهش زمان آماده سازي كارهايي كه نايز به برش دارند، كيفيتي مطلوب ارائه مي كنند چرا كه در كنار هم بودن همه خدمات كنترل كيفي توليدات را آسانتر مي كند.

آنچه مجتمع چاپ  زمرد را متمایز می‌نماید :
  انجام کلیه خدمات از صفر  تا صد         
    پاسخگویی مستمر
      کیفیت عالی  
        سرعت بی نظیر  
          ارسال رایگان      

توان بالای تولید ، سرعت فوق العاده ، کیفیت عالی ، قیمت مناسب همه در زیر یک سقف تا محصولات متنوع به شما عرضه کنیم.

 

ایده های ما همان آرزوهای شماست

 

طراحی ، لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی ، بسته بندی ، کارتن سازی ، کاتالوگ و .....

انجام کلیه امور چاپ

برخی از مشتریان ما

Edare-Barg.gifHekmatiranian.jpgresalatbank.jpgpasargad.jpgMehriran.jpgNadi.gifToseyetaavon.jpgMehreghtesad.jpgSaman_Bank.jpgRefah.jpgBank-Ansar.gifTejarat.jpgSanatomadan.jpgShoniz.gifeghtesadnovin.jpgHamrahAval.gifSepah.jpgpostbank.jpgRighTel.gifsaderat.jpgShirinAsal.gifManir.gifParsiyan.jpgParsto.gifKesahvarzi.jpgIsaco.gif